Reklam

Doğum Fotoğrafları

Doğum Fotoğrafları

Düğünden Doğuma...

Düğünden Doğuma

Hamilelik Fotoğrafları

Hamilelik Fotoğrafları
Esra Altan Photography - Hamile Doğum Bebek Fotoğrafları Galerisi

Doğum Fotoğrafı Çektirmeye Karar Vermek...
Bir bebek sahibi olmaya karar vermek, kalbinizin artık sizin dışınızda atmasına karar vermek gibidir. Bir diğer karar ise bu doğum anını görüntüleyecek olan doğum fotoğrafçısı. Doğum anını ölümsüzleştirecek doğru uzman fotoğrafçıyı seçmelisiniz. Esra Altan hamilelik, doğum ve bebek fotoğrafçısı olarak yıllardır hizmet vermektedir. Hep söylediğimiz gibi; "geriye kalan sadece fotoğraftır."
Geriye kalan sadece fotoğraftır...
Hamilelik haberini ilk öğrendikten doğum anına kadar olan süreç size sürekli anılar biriktirir. İleride bunları sevdiklerinizle paylaşacak, kimi zaman hatırladıkça üzülecek, kimi zaman güleceksiniz. Ancak doğum anı bunlar içinde en özel olanıdır. Bu anı ölümsüzleştirmek ise elinizdedir. ”Galeri” sayfamızda bu eşsiz doğum anlarını görebilirsiniz...
Neden Doğum Fotoğrafçısı?
Hayatınızda hangi anı daha fazla ölümsüzleştirmek isteyebilirsiniz ki? Doğum Fotoğrafçılığı, sizlere doğum öncesi, doğum anı ve doğum sonrası fotoğrafçılık hizmetleri ile eşsiz, unutulmaz ve sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz kareler sunmaktadır.
Profesyonel Ekip, Profesyonel Hizmet!
Bazı zamanlarda doğum sonrası anne kendini yorgun hissetmekte ve fotoğraf çekimi için iyi hissetmemektedir. Bu gibi durumlarda, sonraki gün, hastanede tekrar ziyaret edilirsiniz ve bebeğinizle beraber tekrar fotoğrafınız çekilir. Kusursuz müşteri hizmetinden kastımız budur..
Çekilen fotoğrafların içeriği;
Çekilen fotoğraflar; hastanede hamilelik fotoğrafları, doğum öncesi hamilelik fotoğrafları, doğum anı fotoğrafları, dışarıda bekleyiş, anne ile bebeğin ilk tanışması, ilk emzirme fotoğrafları, ailece çekilen fotoğrafları içerecektir. Doğum Fotoğrafçısı tarafından çekilecek olan fotoğraflar bir CD olarak tarafınıza ulaştırılacak ve seçtiğiniz hamilelik, doğum ve bebek resimleri daha sonra size bir albüm olarak size ulaştırılacaktır.
Önemli Notlar
Tarafımızdan yapılacak ilk elemeden sonra yaklaşık 200–250 adet yüksek çözünürlükte baskıya hazır hamilelik, doğum ve bebek fotoğrafları DVD olarak size teslim edilir. Seçtiğiniz doğum fotoğrafları gereken ışık, renk, rötuş düzeltmeleri uygulandıktan sonra sıralamasına uygun olarak albümünüz için hazırlanır ve en kısa sürede adresinize teslim edilir. Fotoğrafların renkli veya siyah-beyaz olması sizin tercihiniz olacaktır, fiyat farkı uygulanmaz. Size teslim edilen CD’nizden daha sonra fotoğraf bastırmak istediğinizde size özel, uygun fiyat uygulanacaktır. Stüdyomuzda çekilecek 1.yaş fotoğraflarında bebeğinize özel indirimli fiyat uygulanacaktır.

Doğum ve Bebek Fotoğrafçısı Esra Altan
Tel:    (212) 247 87 17
GSM: (532) 762 53 70

 

Bebek Fotoğrafları

Bebek Fotoğrafları

1 Yaş Fotoğrafları

1 Yaş Fotoğrafları

Yenidoğan Fotoğrafları

Yenidoğan Fotoğrafları

Sizden Gelenler...

"Şu anda işyerimdeyim, çalışıyorum, daha doğrusu bu fotoğrafları gördükten sonra nasıl çalışacağım onu bilmiyorum?
Bugün hamileliğimin 5. ayına girdim. Türkiye'de böyle birşey yapıldığına dair en ufak bir fikrim yoktu. Emeğinize diyecek bir şey bulamıyorum ...
Ağlamaktan gözlerim şişti ve bebeğimi bir an önce görmek istedim."
Şebnem C.

Copyright © 2016. Esra Altan Hamile Bebek Doğum Fotoğrafçısı. Designed by AlpKaaN